DEPOLAMA

Warehouse-Storage

Bünyemizde bulunan altyapı, vizyon, organizasyon, tecrübe ve en belirgin özelliklerimizden biri olan güvenilirlik ile lojistik aşamalarının her basamağında iş ortaklarımızın yanındayız.

Uzman bilgimiz ve Türkiye’nin her yerine güçlü performansımızla ürünlerin en güvenilir şekilde iletilmesi, müşteri hizmetleri departmanı desteği ile istenilen bilgilere en doğru şekilde ve en uygun zamanda ulaşılması sağlanmaktadır.

Ürünlerin üretim yerinden alınıp uluslar arası nakliyesinin en hızlı şekilde gerçekleştirilmesi, gümrüklere ulaştırdığımız ürünlerin işlemlerinin en doğru şekilde sonuçlandırılması, gelişmiş stok takibi, etkin raporlama özelliği, envanter yönetim sistemi ile ürünlerin saklanması müşterilerimizin bize olan güveninden hiçbir şüphe duymaması için sağladığımız olanaklar arasında geliyor.

Bizim kendimize güvendiğimiz kadar müşterilerimizinde bize bir o kadar güvenmesi en önemli ilkelerimizden sadece biri, Lojistik kadromuz ile de hazırlık aşamalarınızı takip edebilir ve rantabilite planınızı elde edebilirsiniz bu sayede saklanmasını istediğiniz ürününüzün veya ürünlerinizin istediğiniz zaman bilgisini alabilirsiniz.